Hüdroisolatsioon

Ehituskonstruktsioone niiskuse eest kaitsva kihi ehk hüdroisolatsiooni paigaldamine pikendab ehitise eluiga ja hoiab ära vee ja niiskuse tõttu toimuva lagunemisprotsessi.

Hüdroisolatsioonimaterjalidena kasutame praimerit ja kvaliteetseid SBS-tüüpi bituumenrullmaterjale. Isoleeritavale aluspinnale – betoonile või tasanduskihile – rulli või pintsliga praimeri kandmine küllastab ja immutab aluspinda, et tõsta nakkumisvõimet järgmisena kasutatava kattematerjaliga.

Praimer enne hüdroisolatsiooni paigaldamist

Vundamendi soojustamine tagab nii hoone parema soojapidavuse kui ka vundamendi pikaealisuse.

Põhjamaises kliimas on perioodiliste külmumiste ja sulamiste tulemusena tekkivad maapinna külmakerked vundamendile ohtlikud.

Temperatuurikõikumiste mõju saab vähendada soojustuskihi paigaldamisega, et vundament oleks ümbritsevast pinnasest paremini isoleeritud.

Hoone niiskusega kokkupuutuvate konstruktsioonide isolatsiooniks sobivad kõige paremini kinnise kärgstruktuuriga vahtmaterjalid, millel ei ole kärgede vahel tühimikke – nii ei ole võimalik niiskusel materjali imbuda. Silmas tasub pidada, et kuna niiskuskindlad plaadid on tavaliste plaatidega tihti äravahetamiseni sarnased, siis tuleb kindlasti tähele panna soojustusplaatide tootespetsifikatsioonis märgitud andmeid.

Püsiva hüdroisolatsiooni saavutamiseks on äärmiselt oluline õigete materjalide valik.

Meil on nii hüdroisolatsiooni kui ka soojustuse paigaldamisel põhjalikud kogemused ja teame täpselt materjalide spetsiifilisi omadusi. Tellides vundamendi hüdroisolatsioonitööd ja vundamendi soojustamise professionaalidelt, saad olla täiesti kindel, et kasutame asjakohaseid materjale, hoone saab soojem ja vundament peab kauem vastu!

Pakume järgmisi hüdroisolatsiooni paigaldamise ja soojustamise teenuseid:

  • vundamentide hüdroisolatsioonitööd;
  • vundamendi soojustamine;
  • terrasside hüdroisolatsioonitööd;
  • sildade hüdroisolatsioonitööd.
Lamekatused
Viilkatused
Hüdroisolatsioonitööd
Katuste hooldus

Kontakt

Melsen OÜ, reg.nr. 12820464, Aia tee 1-7, Kihlevere, Lääne-Virumaa Saada e-mail info@melsen.ee Kontakttelefon (+372) 58 455 717

Lihtsaim viis kontakteerumiseks on saata sõnum: